JANTAR – naturalna ochrona przed słońcem

opublikowane przez / 30/04/2014 PIELĘGNACJA WŁOSÓW Brak komentarzy

Zobacz podobne posty

Jantar

Słynny polski bursztyn, zwany często także „morskim złotem” to nie tylko piękny element biżuterii, ale także bogactwo naturalnych składników ochronnych i rewitalizujących wykorzystywanych w kosmetyce.
Moc bursztynu
Kosmetyki naturalne zawierające wyciąg z bursztynu, to  jedne z najskuteczniejszych preparatów chroniących i odnawiających włosy. Przykładem może być szampon i mgiełka JANTAR, które zostały stworzone na bazie tego dobroczynnego składnika.
Zawarty w nich kwas bursztynowy działa bakteriobójczo, łagodząco na wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry, a także skutecznie regeneruje skórę i włosy.

Widoczne efekty
Szampon JANTAR z wyciągiem z bursztynu nie  tylko pielęgnuje włosy, zapobiega ich przetłuszczaniu, sprawia także, że włosy stają się gładkie, lśniące i łatwiej układają się. Wyciąg z bursztynu stanowi naturalną ochronę dla włosów przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Ochronna mgiełka
W okresie wiosenno-letnim, moc promieniowania słonecznego wzrasta, co przy dłuższym przebywaniu w otwartej przestrzeni, np. podczas opalania, powoduje iż nasza skóra i włosy są narażone na uszkodzenia. Naturalną ochroną podczas wypoczynku na słońcu jest mgiełka JANTAR, która została stworzona na bazie wyciągu z bursztynu stanowiącego doskonałą ochronę dla włosów.

Zapraszamy do zakupu produktów w naszym sklepie internetowym www.sklep.farmona.pl.

Farmona