Mosquito Killer – Wielki finał

opublikowane przez / 30/07/2014 Kosmetyki Brak komentarzy

Zobacz podobne posty

Zapraszamy do udziału w ostatniej edycji konkursu Mosquito Killer, w którym do wygrania jest voucher o wartości 50 zł do realizacji w naszym sklepie internetowym www.sklep.farmona.pl.

Przechadzając się tam i z powrotem myślałem gdzie by tu się udać.  Układałem wszystko w jedną całość,  wszystko po to by móc wyciągnąć jednoznaczny wniosek. Nic jednak nie pomagało. Postanowiłem więc wrócić do tej samej toalety, w której rozmawiałem nie tak dawno z Kaziem.

Pewnie ten typ go już śledził, więc istnieje szansa, że natrafię na jakiś ślad, który poprowadzi mnie dalej. W toalecie znalazłem mały, pomarańczowy plastikowy element przypominający zatyczkę do tubki. Zabrałem ją ze sobą  i udałem się w kierunku parku gdzie byłem umówiony ze studentką.

Miałem jeszcze sporo czasu, więc postanowiłem sprawdzić wszystkie ciemne zakamarki ulic w naszym miasteczku. Detektyw powinien być zawsze czujny i szukać poszlak – zawsze wychodzę z takiego założenia.

Idąc ulicą Rzeźniczą zajechał mi drogę podejrzany wóz z przyciemnianymi szybami. Wysiadł z niego mężczyzna w czarnej kominiarce. Nagle poczułem silny ból głowy. Ocknąłem się z bólem głowy i rozmytym obrazem pięknej dziewczyny, która świeciła mi latarką po oczach… kliknij by czytać dalej!

 

 

Farmona