Radical – udoskonalona receptura i nowa szata graficzna

Zobacz podobne posty

Znana i ceniona linia do pielęgnacji włosów zniszczonych i wypadających Radical w nowej szacie graficznej i  udoskonaloną , jeszcze bardziej skuteczną recepturą !

Piękne, zdrowe i mocne włosy to pragnienie każdej kobiety i każdego mężczyzny. Jednak stres, choroby czy negatywny wpływ środowiska zewnętrznego powodują, że włosy tracą swe piękno i blask, stają się słabe, łamliwe i wypadają. Stosując właściwe preparaty do pielęgnacji włosów, a także uzupełniając dietę o konieczne minerały i witaminy można zahamować ten proces. W tym celu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona opracowało serię do pielęgnacji włosów zniszczonych i wypadających Radical, zawierającą naturalny ekstrakt ze świeżego ziela skrzypu polnego. Radical wyraźnie poprawia kondycję i wygląd włosów. Dostarcza tego, co niezbędne dla zachowania zdrowych, mocnych, pełnych energii i witalności włosów – od wewnątrz w postaci preparatu witaminowo-ziołowego i od zewnątrz dzięki naturalnym składnikom odżywczym zawartym w kosmetykach.

Innowacyjna receptura w skali światowej potwierdzona przez ekspertów UE !

Wprowadzenie inuliny i jej pochodnych do receptur kosmetyków z serii Radical powoduje, że ich działanie jest bardzo skuteczne a jednocześnie przyjazne dla skóry.
To rozwiązanie, opracowane przez Dział Badawczy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zostało uznane przez ekspertów UE za innowacyjne w skali światowej !

W skład serii wchodzą:

– szampon wzmacniający
– odżywka wzmacniająco – regenerująca
– mgiełka wzmacniająca
– serum ziołowo – witaminowe
– kuracja przeciw wypadaniu włosów
– żel do włosów (normalny i bardzo mocny)
– suplement diety /32 i 64 kapsułki
– szampon do włosów farbowanych
– mgiełka do włosów farbowanych
– maska do włosów farbowanych

Zapraszamy do sklepu internetowego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona po zakup serii do pielęgnacji włosów zniszczonych i wypdających Radical