Wygraj z komarami na majówce

opublikowane przez / 23/04/2014 PIELĘGNACJA CIAŁA Brak komentarzy

Zobacz podobne posty

mosquitokiller

Zbliżający się weekend majowy pobudza nas do rozpoczęcia przygotowań związanych z wypoczynkiem. Jeśli w planach jest relaks poza miastem, na łonie natury, tym bardziej powinniśmy zadbać o ochronę naszej skóry przed komarami.

Wypoczynek na słońcu w towarzystwie piasku, kwiatów, drzew i błogiej ciszy wpływa kojąco na zmęczone codziennymi obowiązkami ciało i duszę. Miła lektura lub spokojna muzyka przenoszą dodatkowo do krainy, w której nie ma zmartwień i problemów. Są jednak tacy, co nie leniuchują w weekend majowy, bywają złośliwi i lubią sprawiać krótkotrwały lecz dokuczliwy ból. Mowa oczywiście o komarach i innych insektach, które przy pięknej pogodzie mogą zepsuć nam wypoczynek.

Na ratunek naszej skórze i świętemu spokojowi przybywa MOSQUITO KILLER, który przemieni się w czasie majowego wypoczynku w prywatnego ochroniarza przed komarami. Obok ulubionej książki, ubrań, kosmetyczki i butów wręcz nie może go zabraknąć, jeśli chcemy w spokoju rozkoszować się obcowaniem z naturą. Spray odstraszający owady sprawi, że uchronimy się od zaczerwienień i podrażnień będących efektami ukąszeń przez owady.

Jeśli jednak podczas odpoczynku na świeżym powietrzu zdarzy się, że zaśniemy w przypływie błogiego spokoju i zapomnimy użyć sprayu odstraszającego owady, to doskonałym rozwiązaniem okaże się żel łagodzący skutki ukąszeń  MOSQUITO KILLER. Dzięki temu szybko pozbędziemy się efektu swędzenia oraz zaczerwienienia skóry, która podczas ukąszenia została podrażniona.

Na koniec życzymy wszystkim udanego wypoczynku i skutecznej ochrony przed owadami!

bang bang! -mosquito killer Farmona spray odstraszający komary

Farmona